External Link Pop-up (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Custom
is: Sérsniðið
