External Link Pop-up (8.x-1.11) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Default width
fr: Largeur par défaut

en: Are you sure you want to delete %label?
fr: Êtes-vous certain de vouloir supprimer %label ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: Domains
fr: Domaines

en: Body text
fr: Texte du corps

en: %name must be higher than or equal to %min.
fr: %name doit être supérieur ou égal à %min.
