External Link Pop-up (8.x-1.11) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі
