External Link Pop-up (8.x-1.11) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
