External Link Pop-up (8.x-1.2-rc1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Text formats
hr: Oblici unosa
