External Link Pop-up (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Custom
es: Personalizado

en: Default width
es: Ancho predefinido

en: Are you sure you want to delete %label?
es: ¿Está seguro que desea eliminar la etiqueta %label?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Domains
es: Dominios

en: Text formats
es: Formatos de texto

en: %name must be higher than or equal to %min.
es: %name debe ser mayor o igual que %min.
