External Link Pop-up (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Custom
id: Tersuai

en: Are you sure you want to delete %label?
id: Apa anda yakin menghapus %label?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Domains
id: Domain

en: Text formats
id: Format teks

en: %name must be higher than or equal to %min.
id: %name harus lebih tinggi atau sama dengan %min.
