External Link Pop-up (8.x-1.5) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Text formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
