External Link Pop-up (8.x-1.12) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Default width
bo: སོར་འཇོག་གི་ཞེང་ཚད།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Domains
bo: ཁུལ།
