External Link Pop-up (8.x-1.12) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: Custom
uk: Власний

en: OK
uk: Гаразд

en: Default width
uk: Базова ширина

en: Are you sure you want to delete %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %label?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Domains
uk: Домени

en: Whitelist
uk: Білий список

en: %name must be higher than or equal to %min.
uk: %name має перевищувати чи дорівнювати %min.
