External Link Pop-up (8.x-1.12) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Default width
vi: Bề rộng mặc định

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
