External Link Translation (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Link
af: Skakel

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: not yet assigned
af: nog nie toegewys nie

en: not yet created
af: nog nie geskep nie
