External Link Translation (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Link
ar: رابط

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Changed
ar: تم التغير

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Copy
ar: نسخ

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: not yet assigned
ar: لم يتم الإسناد بعد

en: not yet created
ar: لم يتم الإنشاء بعد
