External Link Translation (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Link
be: Спасылка

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Copy
be: Калькаваць

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: not yet assigned
be: яшчэ не вызначана

en: not yet created
be: яшчэ не створана
