External Link Translation (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Link
cs: Odkaz

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Changed
cs: Změněno

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Copy
cs: Kopírovat

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: not yet assigned
cs: zatím nepřiřazeno

en: not yet created
cs: zatím nevytvořeno
