External Link Translation (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Changed
hu: Módosítva

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Copy
hu: Másolás

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: not yet assigned
hu: még nem lett hozzárendelve

en: not yet created
hu: még nem lett létrehozva

en: External link
hu: Külső hivatkozás
