External Link Translation (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Link
id: Tautan

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Changed
id: Berubah

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Copy
id: Salin

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: not yet assigned
id: belum ditandai

en: not yet created
id: belum dibuat
