External Link Translation (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Changed
it: Modificato

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Copy
it: Copia

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: not yet assigned
it: non ancora assegnato

en: not yet created
it: non ancora creato
