External Link Translation (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Link
lv: Saite

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Changed
lv: Labots

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Copy
lv: Kopēt

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: not yet created
lv: Vēl neizveidots
