External Link Translation (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Link
nn: Lenke

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg
