External Link Translation (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Copy
pl: Kopiuj

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: not yet assigned
pl: jeszcze nie przypisane

en: not yet created
pl: jeszcze nie utworzone
