External Link Translation (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Link
fa: واصلی

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Copy
fa: تکثیر

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: not yet assigned
fa: هنوز اختصاص داده نشده

en: not yet created
fa: هنوز ایجاد نشده
