External Link Translation (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Link
ps: تړونی

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Copy
ps: کاپي

en: About
ps: په اړه
