External Link Translation (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Link
ca: Enllaç

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Changed
ca: Canviat

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Copy
ca: Copia

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: not yet assigned
ca: no assignat encara

en: not yet created
ca: no creat encara
