External Link Translation (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Link
cy: Dolen

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu
