External Link Translation (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Changed
et: Muudetud

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Copy
et: Kopeeri

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: not yet assigned
et: pole veel määratud

en: not yet created
et: pole veel loodud
