External Link Translation (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Link
he: קישור

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Changed
he: השתנה

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Copy
he: העתק

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
