External Link Translation (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Link
hr: Poveznica

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: not yet assigned
hr: nije još pridruženo

en: not yet created
hr: nije još stvoreno
