External Link Translation (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Link
ja: リンク

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Changed
ja: 変更済

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Copy
ja: コピー

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: not yet created
ja: 未作成
