External Link Translation (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Link
ka: ბმული

en: Created
ka: შექმნილია

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი
