External Link Translation (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Link
ku: بەستەر

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: not yet created
ku: هێشتا درووستنەکراوە
