External Link Translation (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Link
oc: Ligam

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Changed
oc: Modificat

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Copy
oc: Copiar

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: not yet assigned
oc: pas assignat encara

en: not yet created
oc: pas creat encara
