External Link Translation (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Link
ru: Ссылка

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: External Link
ru: Внешняя ссылка

en: Changed
ru: Изменение

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Copy
ru: Копировать

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: not yet assigned
ru: ещё не назначен

en: not yet created
ru: ещё не создан
