External Link Translation (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Link
sl: Povezava

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
