External Link Translation (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Link
uk: Посилання

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: External Link
uk: Зовнішнє посилання

en: Changed
uk: Змінено

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Copy
uk: Копіювати

en: About
uk: Про модуль

en: Copied
uk: Скопійовано

en: Uses
uk: Використання

en: not yet assigned
uk: ще не призначено

en: not yet created
uk: ще не створено

en: External link
uk: Зовнішнє посилання
