External Link Translation (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Copy
nl: Kopiëren

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: not yet assigned
nl: nog niet toegewezen

en: not yet created
nl: nog niet aangemaakt

en: External link
nl: Externe link
