External Link Translation (1.0.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: View
bn: প্রদর্শন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
