External Link Translation (1.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Link
hi: कड़ी

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Changed
hi: बदल गया

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Copy
hi: प्रतिलिपि

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: not yet assigned
hi: अभी तक नहीं सौंपा

en: not yet created
hi: अभी तक नहीं बनाया
