External Link Translation (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: About
ne: बारेमा
