External Media (1.0.10) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Remove
cy: Symud

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Choose a file
cy: Dewiswch ffeil
