External Media (1.0.10) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Remove
mr: काढा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Upload
mr: अपलोड
