External Media (1.0.10) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: No preview
ta: முன்னோட்டம் இல்லை

en: Alternative text
ta: மாற்று உரை

en: no preview
ta: முன்னோட்டம் இல்லை

en: Choose a file
ta: கோப்பை தெரிவுசெய்
