External Media (1.0.11) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Upload
bn: আপলোড
