External Media (1.0.12) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್
