External Media (1.0.12) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Remove
uk: Вилучити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Upload
uk: Викласти

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Scope
uk: Область

en: Redirect URL
uk: URL переадресація

en: No preview
uk: Немає попереднього перегляду

en: Application ID
uk: ID програми

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
uk: Заголовок (title) використовується в якості спливної підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Remove selected
uk: Видалити вибране

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: Box
uk: Коробка

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення

en: no preview
uk: немає попереднього перегляду

en: The preview image will be shown while editing the content.
uk: Ескіз зображення буде показуватися під час редагування матеріалу.

en: Choose a file
uk: Виберіть файл

en: Progress indicator: @progress_indicator
uk: Індикатор прогресу: @progress_indicator

en: Preview image style: @style
uk: Попередній перегляд стилю зображення: @style

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
uk: Короткий опис зображення, використовуваний зчитувачами екранів і коли неможливо завантажити зображення. Це важливо для доступності.
