External Media (1.0.13) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Remove
da: Fjern

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Client ID
da: Klient ID

en: View Type
da: Oversigtstype

en: Scope
da: Dækning

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: No preview
da: Intet preview

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
da: Titlen bruges som et værktøjstip når brugeren holder musen over billedet.

en: Remove selected
da: Fjern det valgte

en: Alternative text
da: Alternativ tekst

en: Preview image style
da: Vis eksempel på format

en: no preview
da: intet eksempel

en: The preview image will be shown while editing the content.
da: Eksempelbilledet vises ved redigering af indholdet.

en: Choose a file
da: Vælg en fil

en: Progress indicator: @progress_indicator
da: Fremdriftsindikator: @progress_indicator
