External Media (1.0.13) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View Type
my: မြင်ကွင်းအမျိုးအစား

en: Choose a file
my: ဖိုင်တခု ရွေးချယ်ပါ
