External Media (1.0.13) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Remove
nn: Fjern

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Upload
nn: Last opp

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nn: Denne teksta vert nytta som hjelp når brukaren held musa over biletet.
