External Media (1.0.13) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Remove
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Views
pl: Widoki

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: View Type
pl: Typ widoku

en: Scope
pl: Zasięg

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: No preview
pl: Brak podglądu

en: Application ID
pl: ID aplikacji

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
pl: Ten tytuł jest wyświetlany jako dymek kiedy użytkownik najeżdża kursorem nad obrazek.

en: Remove selected
pl: Usuń wybrane

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka

en: no preview
pl: brak podglądu

en: The preview image will be shown while editing the content.
pl: Podgląd będzie pokazywany podczas edycji zawartości.

en: Choose a file
pl: Wybierz plik

en: Progress indicator: @progress_indicator
pl: Wskaźnik postępu: @progress_indicator

en: Preview image style: @style
pl: Styl podglądu obrazu: @style

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
pl: Krótki opis, który jest wyświetlany jeśli obraz nie został załadowany. Jest używany przez czytniki ekranu i poprawia dostępność.
