External Media (1.0.13) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Remove
sq: Hiq

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Choose a file
sq: Zgjidh një file
